KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9772106
nr 977 2106
Birgitta Jernström
(f. 1933), Sverige
Blandteknik, Birgitta Jernström (f. 1933), 'Rendez-vous', Akvarellerad etsning, motivet: 30 x 23
Birgitta Jernström, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:34:41
100 kr
150 kr
200 kr
Birgitta Jernström
Läs mer om Birgitta Jernström